KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7405178
nr 740 5178
Kopparstick
1700-tal, motivets mått: 49x39
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
måndag 13 februari 2012
kl 19:00:55
450 kr
350 kr
500 kr
550 kr
800 kr
650 kr
750 kr